Strony CMSinstalator-bis
Kiedy chcesz mieć stronę, na której często będziesz aktualizował treści musisz zastosować CMS. 
System zarządzania treścią daje ogromne możliwości w zarządzaniu własną stroną.

Nasza oferta obejmuje wykonanie kompleksowe strony opartej na CMS Joomla!

- Zaprojektowanie szaty graficznej
- dowolna ilość podstron
- galerie zdjęć, mapy Google
- newslettery i formularze
- banery reklamowe dla twojej witryny
- indywidualne rozwiązania

Cena już od 1290 zł brutto

 

Skontaktuj się z nami już dziś a otrzymasz dodatkowe usługi gratis sprawdź

RealizacjeKontakt

 

 poznaj google analiza teraz za 0 zl CMS ? co to jest?

System zarządzania treścią to oprogramowanie które pozwoli nam zarządzać naszą stroną internetową bez znajomości języka programowania. Oczywiście, że najpierw należy ją zrobić i tu potrzebna jest pomoc specjalistów, ale po zakończeniu wdrożenia możemy sami ją aktualizować.

Jak to jest zrobione?
Aktualizacja treści odbywa się przez zalogowanie do panelu administracyjnego naszej strony. Tam po wybraniu kilku opcji ukazuje się edytor tekstu który jest podobny do Worda. Treści można dowolnie poprawiać nawet po zapisaniu, określać czas publikacji i wiele innych. To samo dotyczy galerii zdjęć. Wszak system został stworzony nie dla profesjonalistów, ale dla zwykłych użytkowników. Obejrzyj prezentację aktualizacji artykułów.

Stare CMS ? bezpieczeństwo
Częstym problemem klientów jest przestarzałe oprogramowanie CMS, które nie było aktualizowane od początku wdrożenia strony. Jeżeli decydujemy się na CMS, powinniśmy zadbać aby ktoś nad nią czuwał od strony technicznej. Przez aktualizację, strona staje się ?żywym organizmem? i wymaga wprowadzania poprawek wraz z przybywaniem materiału na stronę. Przeczytaj o bezpieczeństwie w sieci.

 

NovicomNetPl