Pakiet Standard - 349 zł/miesiąc

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Optymalny dla ludzi którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż w internecie, ale nie mają kadry lub czasu. W tym pakiecie obsługa sklepu spada na nasze barki, a klient ogranicza się do nadsyłania zdjęć i treści dla  asortymentu.

Dodatkowo doradzamy jak te treści stworzyć, tak aby klient sklepu chętniej kupował wasze produkty. Razem planujemy autopromocje produktów, oraz tworzymy kampanie dla Google. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, a raz na miesiąc analizujemy wszystko przy pomocy Google Analytics.

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie

Tel. 607 245 411

Lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli myślisz, że możesz sobie nie poradzić wybierz:

pakiet biznes

Sklep internetowy
Sprzedaż produktów przez internet otwiera nam drogę na rynki w całej Polsce, a nawet na świecie. Pozwala obniżyć koszty ? np. brak konieczności punku sprzedaży w dobrej lokalizacji ? reagować szybciej na zmieniające się trendy, oraz nawiązać bliższe relacje z klientem. 

Dobry produkt to podstawa
Sprzedaż produktów w internecie rządzi się tymi sami prawami co sprzedaż bezpośrednia. Należy się reklamować, dbać o dobry wygląd sklepu, ale przede wszystkim posiadać dobre produkty. Minęły czasy kiedy przez internet szło sprzedać wszystko. Klient jest coraz bardziej świadomy, wyczulony na oszustwa co zmusza nas do starannego prowadzenia sklepu. Opinia o sklepie jaką zostawiają kupujący jest bezcenna i skłoni więcej klientów do zakupów niż najlepsza reklama.

Zarządzanie sklepem
Wielu zadaje sobie pytanie czy da radę prowadzić taki sklep. Odpowiedź brzmi, że tak. Dzisiejsze oprogramowanie jest wystarczająco zaawansowane, a sam proces bardzo zautomatyzowany. Po zakończeniu wdrożenia i szkolenia, aktualizacja produktów to już prawie przyjemność.

NovicomNetPl