Pakiet MINI - 49 zł miesięcznie

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz od zaraz zacząć sprzedawać w internecie.

Wybrałeś pakiet MINI więc wykonamy dla ciebie sklep, doradzimy jak sprzedawać i umieścimy go w sieci. Dalej wszystko w twoich rękach. Sam zajmiesz się umieszczaniem produktów i obsługą sprzedaży.
My raz na miesiąc przeanalizujemy z tobą jak wygląda twój sklep w sieci za pomocą Google Analytics.
Ale bez obaw. Jeżeli pojawi się problem zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy.

Zadzwoń i umów się z nami na BEZPŁATNE spotkanie

Tel. 607 245 411

Lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli myślisz, że możesz sobie nie poradzić wybierz inny pakiet

Pakiet StandardPakiet BiznesSklep internetowy
Sprzedaż produktów przez internet otwiera nam drogę na rynki w całej Polsce, a nawet na świecie. Pozwala obniżyć koszty ? np. brak konieczności punku sprzedaży w dobrej lokalizacji ? reagować szybciej na zmieniające się trendy, oraz nawiązać bliższe relacje z klientem. 

Dobry produkt to podstawa
Sprzedaż produktów w internecie rządzi się tymi sami prawami co sprzedaż bezpośrednia. Należy się reklamować, dbać o dobry wygląd sklepu, ale przede wszystkim posiadać dobre produkty. Minęły czasy kiedy przez internet szło sprzedać wszystko. Klient jest coraz bardziej świadomy, wyczulony na oszustwa co zmusza nas do starannego prowadzenia sklepu. Opinia o sklepie jaką zostawiają kupujący jest bezcenna i skłoni więcej klientów do zakupów niż najlepsza reklama.

Zarządzanie sklepem
Wielu zadaje sobie pytanie czy da radę prowadzić taki sklep. Odpowiedź brzmi, że tak. Dzisiejsze oprogramowanie jest wystarczająco zaawansowane, a sam proces bardzo zautomatyzowany. Po zakończeniu wdrożenia i szkolenia, aktualizacja produktów to już prawie przyjemność.

NovicomNetPl