Pakiet Biznes - 499 zł miesięcznie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Zdecydowałeś(aś) się praktycznie na nowego pracownika, który będzię obsługiwać Twój sklep internetowy.

Nasz zespół to fotograf, copywriter który zajmuje się treścią oraz administrator. To my tworzymy asortyment dla sklepu z Twoich produktów.

Zaczynamy od ustalenia strategii jaką będziemy się kierować aby Twoje produkty zaistniały w sieci. Ustalamy dogodne dla Ciebie terminy w których będziemy się spotykać. Fotografujemy, tworzymy treść dla produktu i umieszczamy w internecie.

Na koniec załatwiamy kuriera który odbierze towar i dostarczy klientom. Będziemy też na bieżąco reklamować sklep i produkty oraz analizować ruch w Twoim sklepie.

 

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie

Tel. 607 245 411

Lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep internetowy
Sprzedaż produktów przez internet otwiera nam drogę na rynki w całej Polsce, a nawet na świecie. Pozwala obniżyć koszty ? np. brak konieczności punku sprzedaży w dobrej lokalizacji ? reagować szybciej na zmieniające się trendy, oraz nawiązać bliższe relacje z klientem. 

Dobry produkt to podstawa
Sprzedaż produktów w internecie rządzi się tymi sami prawami co sprzedaż bezpośrednia. Należy się reklamować, dbać o dobry wygląd sklepu, ale przede wszystkim posiadać dobre produkty. Minęły czasy kiedy przez internet szło sprzedać wszystko. Klient jest coraz bardziej świadomy, wyczulony na oszustwa co zmusza nas do starannego prowadzenia sklepu. Opinia o sklepie jaką zostawiają kupujący jest bezcenna i skłoni więcej klientów do zakupów niż najlepsza reklama.

Zarządzanie sklepem
Wielu zadaje sobie pytanie czy da radę prowadzić taki sklep. Odpowiedź brzmi, że tak. Dzisiejsze oprogramowanie jest wystarczająco zaawansowane, a sam proces bardzo zautomatyzowany. Po zakończeniu wdrożenia i szkolenia, aktualizacja produktów to już prawie przyjemność.

NovicomNetPl