Blog    WWW   

  

Automobilklub Ostrowski – nowa strona

Dla Automobliklubu prowadzimy stronę od samego początku. Po tych kilku latach przeprowadziliśmy lifting co nam zajęło jakiś rok:) Ale warto było poczekać. Teraz mamy nadzieję będzie nam służyć przez następne 7 lat.

PLAKATStrona przedstawia działalność Automobilklubu który każdy Ostrowianin zna choćby z corocznych ? właśnie zakończył się XII ? rajdów pojazdów zabytkowych. Takich rajdów w roku jest organizowanych kilka, a na każdym pojawiają się niesamowite samochody z tak odległych lat jak 1930 r.
Strona to również ?słup ogłoszeniowy? dla innych rajdów pojazdów zabytkowych. A nawet zaproszenie przez miłośników Alei Kasztanowej w Komorznie na festyn, który ma na celu zebranie środków na ratowanie tych zagrożonych chorobą drzew, które ich miłośnicy chcą ratować.
Nie mogło tutaj zabraknąć galerii zdjęć gdzie mieliśmy najwięcej pracy, ponieważ wszystkie zdjęcia należało obrobić i na nowo skatalogować.

Galeria zdjęć to ponad 43 rajdy przedstawione w ujęciach na których widać, że to właściciel, a nie auto się starzeje.

Ostatnią funkcją jaka ma strona to kontakt z członkami przez stworzenie dla nich dokumentów do pobrania, formularzy dzięki którym mogą się zgłaszać na poszczególne rajdy czy informacje związane z działalnością.

Nasze prace polegały na odświeżeniu szaty graficznej, wprowadzenie seo, upgrade Joomli do 2.5 ? a już niedługo do wersji 3.5. Bez zmian została natomiast treść.

Mam nadzieję, że nowa wersja wam się spodoba.

Zapraszamy: http://www.automobilklub.ostrow-wielkopolski.pl/

automobilklub

automobilklub

Dodaj komentarz